این قانون جذب لعنتی چی بوده ؟؟؟؟؟؟

این احمقه دوس داشتنی 

این گرگ درنده 

این قانون جذب دقیقن چیه ؟؟؟؟؟

خب  لامصب نمیگی قلبم میگیره ازین حجم  جذب

عاقا من پسری رو تو خیابون میبینم اونقد خوشگل گیتار میزد و میخوند پشم ریزون ترین صدایی که از نزدیک شنیده بودم 

اونوقت یه اوسکولایی مثله گار و امثالهم  باید برن رو صحنه و کنسرتای گوهدونی بگیرن  و با صدای عنشون گوش ملتو جر بدن 

عاقا  دیگه 

این داشت میخوند 

بارون میومد همین جور 

خون بدنم یخ زده  بود عاخه نبضم داشت وایمستاد ازین حجم  احساس  دیگه خلاصه پاره شدم  

نه بهم نگا کرد نه هیچ  فقط خوند و بارون میزد  و منم ریز ریز اشک ریختم  و یه چن ثانیه هم فیلم گرفتم ازش که تو اینستا استوری بزارم 

بعد یه مدت نسبتا طولانی دوباره دیدمش ایندفعه  بهم نگا کرد و در حالی که داشت با  دوستاش حرف میزد و یه قضیه ای رو براشون توضیح میداد  به من اشاره کرد و گفت به چشمای این دختر قسم  که فلان  بوده جریان .با این حرفش من جر خوردم بیشتر   تا حدی که  قلبم گروم گروم صدا میداد   فقط رد شدم و خودمو زدم کوچه علی چپ .تا اینکهههههه 

امشبببب  یهو چش تو چش شدیم  گیتارش رو دوشش بود  

بهم سلام دادیم همینجور که رد شدیم یهو برگشت گفت من دیدمت  مطمئنم من تو میشناسم خانوم خانوم خیلی آشنایین  

بقیه جریانو فردا شب براتون تعریف میکنم اخه قراره یه اتفاقایی برام بیوفته اونم کاملا غیر قابل پیش بینی 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خدمات تلگرام آهنگ تهران مجله خبری آسیا صنعت | 02133946792 خوان خرد خداوندی کلبه روانشناسی و مشاوره ویدا Uplibra یک حبه قند خدمات لوله بازکنی24 چکاوک نگار